GLS Hungary

UX/UI Designer

2351 Alsónémedi, GLS Európa u. 2. - Hybrid
Teljes munkaidő
A GLS dinamikusan növekedő Üzletfejlesztési csapata keres olyan tapasztalt UX/UI Designer munkatársat, aki nem riad vissza a szakmai kihívásoktól és szeretne Magyarország legnagyobb csomaglogisztikai cégénél dolgozni. Lehetőséged lesz akár regionális szinten is szerepet vállalni abban, hogy cégünk felhasználói elégedettek legyenek szolgáltatásainkkal.

Milyen feladatokban számítunk Rád?

• részt veszel a GLS szolgáltatásainak tervezésében és tovább fejlesztésében
• product design szemlélettel felhasználói felületeket tervezel (elsődlegesen webes és mobil alkalmazás szinteken)
• UX research folyamatokat alakítasz ki, azokat megvalósítod és értékeled
• user flow és drótváz terveket készítesz, azokból kattintható prototípusokat varázsolsz, majd azokra építve teszteléseket valósítasz meg
• digitális termékeink folyamatos UX szemléletű követése és elemzése
• wireframe-re építkezve UI design készítése, design táblák használata
• együttműködés a fejlesztőkkel, tesztelőkkel és a product managerekkel

Mit kínálunk az új csapattagunk számára?

• versenyképes juttatási csomagot, 13. havi fizetés mellett havi cafetériát
• határozatlan idejű, teljes munkaidőre szóló munkaszerződést; alkalmazotti munkaviszonyt
• modern irodánk mellett adott a Home Office lehetősége, amihez biztosítjuk a munkaeszközöket és a támogatást
• természetesen támogatjuk a munkába járást is ingyenes céges busszal vagy autós költségtámogatással
• folyamatos fejlődési lehetőséget, új kihívások vagy továbbképzés segítségével egy - folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalatikörnyezetben

Elvárások

• 2-3 éves UX/UI tapasztalat
• Figma és a szükséges Adobe szoftverek ismeret
• agilis, nyitott szemléletmód
• üzleti célokban és felhasználói élményben való gondolkodásmód
• kreativitás, önállóság, problémamegoldó szemlélet
• ó kommunikációs készség, csapatjátékos szemlélet
• aktív szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás
• figyelemmel kövesd a design trendeket
• UX segédszoftverek használatában szerzett jártasságok

Munkavégzés helye: 2351 Alsónémedi, GLS Európa u. 2.
Munkaidő: napi 8 óra, rugalmas munkaidő beosztással és kezdéssel Jelentkezés: önéletrajzzal és portfólió megjelöléssel a
job@gls-hungary.com e-mail címen (Tárgy: UX/UI Designer)