Bank360 Cégcsoport

UX/UI Designer

1061 Budapest, Andrássy út 10. (heti 3 nap) + heti 2 nap Home Office
Teljes munkaidő
A Bank360 Csoport működteti Magyarország egyik legnagyobb, hiteleket és pénzügyi termékeket összehasonlító portálját, a Bank360.hu-t. 2022-től pedig már a csoporthoz tartozik az Ingatlannet.hu is, amely a piac egyik jelentős ingatlanhirdető- és keresőportálja. A Cégcsoport weboldalait havonta közel 1 millió ember látogatja. A vállalat egyre bővülő tevékenysége szükségessé teszi, hogy a felhasználói felületek tervezését professzionális kézbe adja egy új kolléga személyében.

Főbb feladatok, munkák:

• Weboldalak, Landing Page-k tervezése
• Wireframe és Prototípusok elkészítése
• Marketing hirdetések, Banner megjelenések grafikus tervezése
• A vállalat igény szerinti támogatása grafikai anyagokkal
• Ügyféligények, piaci trendek, szabályozási és technológiai lehetőségek nyomon követése, elemzése, módosításokra való javaslattétel (döntéselőkészítő anyagok készítése és bemutatása)
• Designtervek elkészítése, közreműködés a megvalósítási szakaszban
• Hivatalos dokumentumok szerkesztése vállalati arculathoz alakítva
• Fejlesztőkkel történő szoros kapcsolattartás és tesztelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Magabiztosan használod és ismered a modern design eszközöket (pl.Figma)
• Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
• Legalább 2-3 éves releváns munkatapasztalattal rendelkezel
• Önálló munkavégzés, proaktivitás
• Határozottság
• Jó esztétikai érzék
• Fontos a precizitás, és a megoldás keresés („can do” attitűd)
• Középfokú angol nyelvismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• Nagyvállalati vagy Kis-és Középvállalati digitális csatornák (web portálok, mobil applikációk), eCommerce felületek tervezésében szerzett tapasztalatot
• Digitális termék-/szolgáltatásfejlesztések ismerete
• Azonnali kezdés

Amit kínálunk:

• Megbízható, stabil hátterű vállalat
• Versenyképes fizetés
• Jól megközelíthető, központi helyen fekvő iroda (1061 Budapest, Andrássy út. 10.)
• Fiatalos, dinamikus csapata
• Kötetlen munkaidő
• Heti 2 nap Home Office (távmunka támogatás)
• Kreativitást igénylő, változatos feladatok

Szakmai önéletrajzodat fizetési igényeddel megjelölve várjuk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.