Szegi Medical Center Kft.

Grafikus

1052 Budapest Haris köz 5. - Home Office
Teljes munkaidő
Európa egyik kimagasló lézer és beauty központja a Szegi Medical Center Kft. keresi új munkatársát, marketing csapatának bővítésére.Klinikánkon a diagnosztikai szolgáltatásoktól a szépészeti kezelésekig szinte minden megtalálható.Magyarországon egyedülálló módon a legmodernebb gépparkkal rendelkezünk, szakembereink ennek megfelelően a legképzettebbek a piacon.

📝 Feladataid lesznek

• grafikai feladatok ellátása,
• vizuális termékek, eszközök tervezése,
• online grafikai tartalmak tervezése.

💻  Amit várunk tőled

• beauty és orvosi világ iránti komoly érdeklődés,
• új dolgok iránti érdeklődés, csapatmunka,
• 1-2 év tapasztalat a témában, amit be tudsz mutatni,
• precizitás,
• terhelhetőség, rugalmasság,
• saját laptop.

🧡  Amit kínálunk számodra

• belvárosi, könnyen megközelíthető, exkluzív klinika (V. került),
• kedves, barátságos, segítőkész csapat,
• folyamatos képzések,
• Home Office lehetőség,
• versenyképes fizetés.

Jelentkezéseket a petra.paradi@szegimed.hu email címre várjuk.